Завантажити ще

На фронті загинув журналіст та пресофіцер Юрій Лелявський

На фронті загинув журналіст та пресофіцер Юрій Лелявський
Фото: facebook.com/www.dshv.mil.gov.ua

На фронті загинув львівський журналіст та пресофіцер ЗСУ Юрій Лелявський. Про це 3 жовтня повідомило командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

- З сумом повідомляємо, що 28 вересня під час виконання завдання у складі десантно-штурмового підрозділу загинув у бою з російськими окупантами начальник служби зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України капітан Лелявський Юрій Миколайович, - сказано у Фейсбуці.

Юрій Лелявський також був начальником пресслужби та служби зв’язків з громадськістю 10-ї гірсько-штурмової бригади. У 2014 році Лелявський, будучи кореспондентом телеканалу ZIK, висвітлював анексію Криму, у 2014-2015-х роках був двічі незаконно захоплений у полон у так званих “ДНР” та “ЛНР”. Вперше - 25 квітня 2014 року в Слов'янську на 15 днів, вдруге його утримували з 23 липня до 8 жовтня 2014 року на Луганщині. Після цього у 2016 році призвався до лав Збройних сил України, до жовтня 2018 року служив у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді.