Завантажити ще

РНБО назвала маніпуляцією статтю про намір Росії випробувати атомну торпеду

РНБО назвала маніпуляцією статтю про намір Росії випробувати атомну торпеду
Фото: vote.mil.ru/commons.wikimedia.org

У РНБО України назвали маніпуляцією статтю La Repubblica про рух російського підводного човна «Бєлгород», щоб випробувати атомну торпеду «Посейдон». У Центрі протидії дезінформації заявили, що це може зіграти на руку російській пропаганді.

- Як засвідчив моніторинг, станом на 3.10.2022 на сайті НАТО така інформація не оприлюднена. НАТО регулярно фіксує активність російських підводних човнів починаючи з часів холодної війни. Про модернізацію навігаційних систем та озброєння підводних човнів РФ Альянс заявляв ще 2016 року. Подібні необґрунтовані заяви з боку медіа лише посилюють інформаційний тероризм Росії, - йдеться у телеграм-каналі Центру протидії дезінформації.

2 жовтня італійська газета La Repubblica, посилаючись начебто на звіт розвідки НАТО для союзників, написала, що підводний човен «Бєлгород» рухається в арктичних водах, можливо, щоб вперше в історії випробувати атомну торпеду «Посейдон». Підводний човен начебто вислизає від радарів США та здатний генерувати радіоактивну хвилю, яка може знищити такі мегаполіси, як Нью-Йорк чи Лос-Анджелес. Ядерна боєголовка вибухає біля узбережжя, викликаючи радіоактивне цунамі. 

Новини по темі: ядерное оружие