27 листопада
Завантажити ще

Зеленський: Українські військові повністю зачистили Лиман

Зеленський: Українські військові повністю зачистили Лиман
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський вдень 2 жовтня повідомив про повну зачистку Лимана від російських окупантів. Про це глава держави сказав у своєму відеозверненні.

- Станом на 12.30 Лиман зачищений повністю. Дякую нашим військовим, нашим воїнам. Слава Україні!, – сказав український лідер.

Лиман використовувався росіянами як один із опорних пунктів для атаки на Слов'янськ. Звільнення цього пункту відкриває шлях до деокупації Донбасу, а також надає значний психологічний вплив на наших захисників, заявив раніше речник Східного угрупування ЗСУ Сергій Черевий.

Взявши під контроль Лиман, Збройні сили також матимуть можливість тримати під вогневим контролем дорогу зі Сватового до Кремінної, яка є важливою для постачання російського угруповання у південно-західному секторі Луганської області.

Увечері, 1 жовтня , Зеленський підтвердив, що український прапор уже в Лимані Донецької області. Він додав, що за цей тиждень українських прапорів на Донбасі побільшало, а за тиждень стане ще більше. І на цьому Україна не зупиниться, запевнив він, і обов'язково поверне усі свої законні землі.