Завантажити ще

У Міноборони потролили солдатів РФ у Лимані: Передислокувалися в пакети або полон

У Міноборони потролили солдатів РФ у Лимані: Передислокувалися в пакети або полон
Фото: twitter.com/DefenceU

Більшість російських окупантів, які перебували в Лимані Донецької області, або здалися або загинули. В українському Міноборони іронічно назвали це "передислокацією" російських військ-або в мішки для трупів, або в український полон. Про це повідомляє Міністерство оборони України у Twitter.

- Дякуємо "Міністерству оборони" Росії за успішну співпрацю в організації навчань "Ізюм 2.0". Майже всі російські війська, дислоковані в Лимані, були успішно передислоковані або мішками для трупів, або українським полоном. У нас до вас одне питання: чи ви хочете повторення?, - написали на сторінці відомства в соцмережі.

Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай, у свою чергу, заявив, що очікує на початок деокупації Луганської області після звільнення Лимана Донецької області. У той же час він зазначив, що яким чином і з якого напрямку відбуватиметься деокупація – це питання до військових. Гайдай також розповів, що окупанти, які тікають із Лимана, викладають відео про те, що їх покинули і вони не знають, що робити.

Вдень 1 жовтня речник Східного угрупування ЗСУ Сергій Черевий підтвердив, що бійці Збройних сил України увійшли до Лимана (Донецька область). Раніше у мережі поширилося відео, на якому захисники підняли український прапор на в'їзді до Лиману.