Завантажити ще

Буданов: Україна та Росія ведуть переговори щодо обміну полоненими "всіх на всіх"

Буданов: Україна та Росія ведуть переговори щодо обміну полоненими
Фото: t.me/Koord_shtab

Україна продовжує працювати над обміном полонених. В даний час ведуться переговори з Росією щодо обміну "усіх на всіх". Про це пише Telegram-канал координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов під час зустрічі з представниками сімей українських полонених зазначив, що переговорний процес щодо обміну військовополоненими є досить виснажливим. Наприклад, останній обмін, коли в Україну повернулося 215 воїнів, готувався понад два місяці. Він запевнив, що Україна продовжує працювати над обмінами полонених, ця робота ніколи не припиняється. Зокрема тривають переговори щодо обміну "усіх на всіх".

- Обмін військовополоненими – процес тяжкий, болісний. Але обмін 21-го числа відкриває нові можливості для нас. Усіх, хто повертається, держава забезпечує всім необхідним: від речей першої необхідності до реабілітації та відновлення, – підкреслив Кирило Буданов.

Останній обмін полоненими Україна та Росія провели 21 вересня. На батьківщину з російського полону повернули 215 українців, серед них 108 бійців полку "Азов". При цьому в полоні Росії утримується ще близько 800 "азовців", у тому числі - 40 жінок.