Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У районі Ізюма знайшли ще три масові поховання

У районі Ізюма знайшли ще три масові поховання
Фото: т.ме/синєгубов

Після деокупації Харківської області в Ізюмському районі виявили вже чотири масові поховання. Там наразі продовжуються роботи з ексгумації тіл загиблих. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

- Сьогодні завершується ексгумація тіл з масового поховання в Ізюмі. Усього ексгумовано 436 тіл. Більшість із них мають ознаки насильницької смерті, а 30 – сліди тортур. Є тіла з мотузкою на шиї, зі зв'язаними руками, з поламаними кінцівками та вогнепальними пораненнями. У кількох чоловіків ампутовані геніталії. Більшість тіл – цивільні, 21 – військові, – написав Синєгубов.

За його словами, у цьому ж районі було виявлено ще три місця, де росіяни масово поховали вбитих громадян.

- На жаль, таке масове поховання не єдине в Ізюмі. Знайдено щонайменше ще 3 таких місця у цьому районі, є поховання і в інших звільнених містах Харківщини. В даний час проводяться огляд та розмінування. Усі злочини окупантів будуть задокументовані, а винні заплатять за скоєне, - наголосив він.

Ізюм Харківської області перебував під тимчасовою окупацією росіян з початку квітня. У вересні ВСУ вдалося деокупувати місто та взяти під свій контроль. Після відступу росіян в Ізюмі було знайдено масове поховання з понад 400 тілами загиблих мирних жителів.