Завантажити ще

ВАКС засудив екснардепа до трьох років ув’язнення

ВАКС засудив екснардепа до трьох років ув’язнення
Фото: pravda.com.ua

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала виправдувальний вирок колишньому народному депутату.  Як повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі,  рішенням палати скасувано винесений ВАКС 14 червня 2021 року виправдувальний вирок та постановлено новий.

Так,  екснардепа визнано винуватим у незаконному отриманні компенсації на витрати за винайм номеру у готелі "Київ" через начебто відсутність власного житла в столиці. Повідомляється, що депутат приховав те, що отримав у спадщину квартиру в Києві та не відмовився від компенсації за житло. Як наслідок, з держбюджету було незаконно сплачено 361,5 тис. грн компенсацій.

Мова йде про скоєння злочину за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Екснардепу призначено покарання - 3 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади (окрім виборних) строком на рік та зі штрафом - 8500 грн.

За даними «Української правди», мова йде про екснардепа від БПП Руслана Сольвара. Розслідування фактів розтрат розпочато НАБУ і САП в жовтні 2018 року за публікаціями у ЗМІ. 8 грудня 2019 року Руслану Сольвару повідомили про підозру.