22 березня
Завантажити ще

Лавров втік з Радбезу ООН відразу після свого виступу

Лавров втік з Радбезу ООН відразу після свого виступу
Фото: RUSSIAN FOREIGN MINISTRY/REUTERS

Глава  російської дипломатії Сергій Лавров вперше за час повномасштабної війни виступив на засіданні Радбезу ООН. Очікувано він повторював російські наративи про "безчинства" та "злочини" так званого "київського режиму", що залишаються можливими через "покривання" з боку США та їх союзників, пише Вloomberg

- США та їхні союзники за потурання міжнародних правозахисних інститутів вісім років планомірно покривають злочини київського режиму, вибудовуючи свою політику щодо Зеленського, виходячи з відомого американського принципу: він, звичайно, с*чий син, але він наш с*чий син, - сказав Лавров в Нью-Йорку.

Незабаром після виступу росіянина слово взяв міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він влучно прокоментував виступ представника РФ і поставив його «на місце» за непристойний випад у бік українського президента Володимира Зеленського, пише РБК-Україна

Так, Кулеба заявив, що зал засідань бачив багато гарячих дискусій і криз за час свого існування, але "обсяг сьогоднішньої брехні від російських дипломатів є безпрецедентним".

- Насправді, єдине, що заслуговує на реакцію у сьогоднішньому російському виступі з усього потоку цієї брехні, - це неприйнятний жаргон, використаний російським представником стосовно президента іноземної країни, президента України, - наголосив український міністр.

Лавров втік відразу після свого виступу. Фото:  AMR ALFIKY/Reuters

Лавров втік відразу після свого виступу. Фото: AMR ALFIKY/Reuters

Не змовчав Кулеба і відносно того, що Лавров втік з засідання Радбезу ООН відразу після завершення свого виступу.

- Я помітив, що російські дипломати тікають так само майстерно, як російські солдати, - наголосив він.

Ввечері 22 вересня Кулеба  також був гостем популярного американського шоу The Late Show. Там він запевнив людей, що Україна продовжить боротися до того моменту, поки не звільнить кожен метр своєї землі.