24 вересня
Завантажити ще

Дмитро Кулеба «підняв зал» в одному з найпопулярніших американських ток-шоу

Дмитро Кулеба «підняв зал» в одному з найпопулярніших американських ток-шоу
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=PjUHY2XgIxE&t=1s

Голова МЗС України Дмитро Кулеба став  гостем одного з найпопулярніших вечірніх шоу у США The Late Show зі Стівеном Кольбером. Глядачі з самого початку дуже зустріли дипломата бурхливими оплесками.

Він подякував аудиторії та заявив, що передасть цю «хвилю» українському народу та захисникам. У відповідь глядачі шоу підвелися зі своїх місць і продовжили аплодувати стоячи. Вже під час самого шоу Кулеба «підняв зал», прокоментувавши звільнення Харківщини.

- Це показує не тільки нам, а й усьому світу, що ми знаємо, як перемагати, і ми це робимо, — наголосив він.

Відносно так званих "референдумів", Кулеба заявив, що Україна в будь-якому випадку поверне кожен метр своєї землі.

- Ми продовжимо битися попри те, що він каже. Він може влаштувати бутафорію і назвати це частиною Місяця, нам однаково. Це наша земля, наші люди, ми повернемо кожен метр своєї землі, — сказав він.

На запитання ведучого відносно морального настрою українців на звільнених територіях Кулеба відповів, що люди зустрічають героїв АТО зі сльозами радості на очах. 

- Ви питаєте мене про моральний стан людей, і я згадую найяскравіший приклад – це настрої людей на наших звільнених територіях. Деякі з них підходили до наших військових і казали: “Ми майже зневірилися, що ви не повернетеся. І тепер ви тут”. Люди говорять це з радістю та сльозами на очах. І нічого не надихає більше, ніж ці випадки, -розповів Кулеба.

Один з глядачів скрикнув «Слава Україні», на що отримав відповідь міністра «Героям Слава».

Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером (The Late Show with Stephen Colbert) — американське нічне інформаційне та політично-сатиричне ток-шоу з ведучим Стівеном Кольбером.