30 травня
Завантажити ще

У ГУР назвали країни, які постраждають від застосування Росією ядерної зброї

У ГУР назвали країни, які постраждають від застосування Росією ядерної зброї
Фото: gur.gov.ua

Застосування Росією ядерної зброї проти України небезпечно для країн Чорноморського регіону, зокрема Польщі, Туреччини та Болгарії. Про це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив в інтерв’ю британському телеканалу ITV News.

- Вибух тактичної ядерної зброї матиме вплив не лише на Україну, але й на Чорноморський регіон. Ми пам’ятаємо історію Чорнобиля. Можливо, у нас буде ще одна катастрофа на нашій території, у Східній Європі, – сказав він.

Представник військової розвідки заявив, що Україна вважає, що Володимир Путін серйозно розглядає можливість ядерної війни. Можливо, Росія застосує ядерну зброю проти України, тому що намагатиметься зупинити її наступальну діяльність та знищити як державу.

Також розвідка Міноборони готується до того, що частина мобілізованих росіян буде направлена ​​до України протягом найближчих місяців. Новий наступ можливий взимку і навесні.

Президент Росії Володимир Путін 21 вересня оголосив часткову мобілізацію та “нагадав”, що РФ має різні засоби ураження, а у разі загрози її територіальній цілісності буде використовувати “всі засоби”, які є в її розпорядженні. У НАТО пообіцяли “безпрецедентні наслідки” для Росії у разі застосування нею ядерної зброї.