Завантажити ще

Голава МЗС Кулеба просить Фінляндію закрити кордон із РФ

Голава МЗС Кулеба просить Фінляндію закрити кордон із РФ
Фото: twitter.com/DmytroKuleba/

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав Фінляндію наслідувати приклад країн Балтії та Польщі, закривши кордон з Росією. Про це він написав у Твіттері.

- Зустрівся з моїм фінським колегою Пеккою Хаавісто. Ми зосередилися на подальшій військовій допомозі Україні, оскільки ми захищаємо наш народ і нашу землю від російської агресії, що триває. Я закликав Фінляндію разом із країнами Балтії та Польщі закрити кордон із Росією, - заявив Кулеба.

Додаткові обмеження на в'їзд до країни для громадян Росії з 19 вересня запровадили країни Балтії та Польща. Напередодні Рада ЄС призупинила дію угоди про спрощення візового режиму між ЄС та Росією.

Після оголошення 21 вересня владою Росії часткової мобілізації для участі у війні проти України, чоловіки призовного віку почали залишати країну та їдуть до Фінляндії. Глава консульського департаменту міністерства закордонних справ Фінляндії Юссі Таннер підтвердила, що кількість росіян, які приїжджають до Фінляндії, значно зросла. За її словами, відомство зараз аналізує наслідки оголошення часткової мобілізації у РФ.