Завантажити ще

Шмигаль показав фото з прийому у Чарльза ІІІ напередодні похорону королеви

Шмигаль показав фото з прийому у Чарльза ІІІ напередодні похорону королеви
Фото: t.me/Denys_Smyhal

Олена Зеленська та Денис Шмигаль розповіли подробиці свого візиту до Лондона на похорон королеви Єлизавети. Прем‘єр-міністр України показав фото, зроблене на прийомі у короля Чарльза ІІІ в Букінгемському палаці для світових лідерів.

- Мав за честь зустрітися з Його Величністю Королем Чарльзом ІІІ в Букінгемському палаці. Разом із першою леді Оленою Зеленською висловили співчуття від імені Президента, Уряду та народу України з приводу смерті Королеви Єлизавети ІІ. Подякували за незмінну потужну підтримку України з боку Великої Британії та особисто Його Величності. Підкреслив, що український народ був би радий у майбутньому вітати Короля Чарльза ІІІ з візитом у нашій країні, - написав Шмигаль у своєму телеграмі.

Він також розповів, що на державній похоронній процесії вони були присутні від імені України, та висловити від усіх українців підтримку Сполученому Королівству й народам Співдружності.

Олена Зеленська повідомила подробиці зустрічі з Кейт Міддлтон, яка також відбулася у неділю в Букінгемському палаці. За словами першої леді, це була тепла, приємна розмова. Зеленська подякувала принцесі Уельській за прийом великої кількості українців і особисту увагу до них, безпрецедентну військову, гуманітарну та політичну підтримку Великої Британії.

У неділю Олена Зеленська та Денис Шмигаль відвідали Вестмінстер-хол, де проходило публічне прощання з королевою Єлизаветою. Їх супроводжували посол України у Великій Британії Вадим Пристайко з дружиною Інною. У понеділок перша леді та прем'єр-міністр України були на панахиді за королевою Єлизаветою ІІ, яка відбулася у Вестмінстерському абатстві.