21 липня
Завантажити ще

Україна відповіла на пропозицію "поділитися" територіями з РФ, Польщею, Угорщиною та Румунією

Україна відповіла на пропозицію

Висловлювання про те, що Україні необхідно "поділитися" своїми територіями із сусідніми країнами, звучать неприйнятними в той час, поки наші війська борються за незалежність. Про це йдеться у заяві посольства України у Румунії.

- Такі заяви неприйнятні за будь-яких обставин. Вони є особливо кричущим відхиленням у той час, коли Україна героїчно захищає свою незалежність та безпеку всієї Європи, - наголосили у відомстві.

Як зазначено у повідомленні, заява екс-міністра Угорщини Андрія Марги ставить під сумнів базові засади міжнародного права.

- Прикро, що колишній міністр європейської та демократичної держави Андрій Марга виступає із заявами, які ставлять під сумнів базові засади міжнародного права, зокрема, непорушності кордонів. Забезпечення повної поваги до цих принципів – основа безпеки та стабільності на континенті, - йдеться у заяві посольства.

В інтерв'ю Digi24 колишній міністр закордонних справ Андрій Марга заявив, що нібито кордони України "занадто великі" і запропонував "поділитися" територіями із сусідніми країнами. Так, політик запропонував Україні віддати Закарпаття Угорщині, Польщі передати Галичину, Румунії - Буковину, в Росії "поступитися" Донбасу та Криму. За його словами, в іншому випадку - "будуть конфлікти".

Новини по темі: Румунія Угорщина Україна