Завантажити ще

Ердоган: Азербайджан завершив військову операцію на кордоні з Вірменією

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що азербайджанський лідер Ільхам Алієв завершує військову операцію на кордоні з Вірменією. Про це він повідомив на прес-конференції із повернення з Самарканди, передає "Naberturk".

- У відповідь на провокації Вірменії Азербайджан заявляє, що завершив розпочату операцію. Тепер, коли операцію завершено, немає сенсу обговорювати її зараз. За інформацією, яку я отримав від пана Ільхама, наші азербайджанські брати тепер перебувають у безпечному становищі, - заявив Ердоган.

Як зазначив турецький лідер, для Вірменії зараз важливо відмовитися від провокацій проти Азербайджану і якнайшвидше зосередитися на світі та співробітництві, згідно з покладеними на себе раніше зобов'язаннями.

- Ми бажаємо успішно завершити процеси нормалізації, які проводяться в нашому регіоні, і назавжди забезпечити регіональний мир та стабільність, - наголосив він.

Про досягнення перемир'я з Азербайжданом 15 вересня заявив секретар Ради безпеки Вірменії Вірмен Григорян. Водночас він стверджував, що жодного документа чи угоди, яка готується до підписання, не існує. У Єревані також повідомили, що у всіх напрямках вогонь практично припинився, значних інцидентів не було зафіксовано. Коментарів отазербайджанської сторони з цього приводу поки що не було.