Завантажити ще

Нардепу Деркачу пред'явлено підозру у держзраді

Нардепу Деркачу пред'явлено підозру у держзраді
Фото: t.me/nab_ukraine

Антикорупційні органи України повідомили нардепу Андрія Деркача про підозру в держзраді та незаконне збагачення. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Дії Деркача кваліфікували за ч.2 ст.28 ч.1 ст.111, ст.368-5 Кримінального кодексу України, зазначили правоохоронці. Слідство встановило, що чинний народний депутат за 2019-2022 роки отримав щонайменше 567 тисяч доларів від правоохоронних та розвідувальних органів РФ за підривну діяльність проти України.

- Гроші він відпрацьовував шляхом здійснення різних дій, у тому числі й у публічній площині, спрямованих на дискредитацію іміджу України на міжнародній арені, погіршення дипломатичних відносин між США та Україною, а також ускладнення інтеграції України до Європейського союзу та НАТО, – розповіли у НАБУ.

Встановлено, що в липні під час низки обшуків виявили та вилучили матеріали, які свідчили про тривалу підривну діяльність нардепа, його зв'язки з представниками РФ та колаборантами. Розслідування продовжується. Антикорупціонери встановлюють інші обставини скоєння злочину.