Завантажити ще

ЗСУ доходять до Херсона - відокремлює лише Чорнобаївка

ЗСУ доходять до Херсона - відокремлює лише Чорнобаївка
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко розповів про успіхи українських бійців на півдні України. За його словами, до Херсона їм залишилося пройти лише Чорнобаївку, яка перебуває під тимчасовою окупацією росіян. Про це урядовець повідомив в ефірі всеукраїнського телемарафону.

- Учора було деокуповано населений пункт Киселівка, який знаходиться у безпосередній близькості до самого обласного центру. Єдиний населений пункт, який на сьогоднішній день поділяє українську армію і місто Херсон, це знаменита Чорнобаївка, - сказав Самойленко.

Як зазначив голова облради, на Карантинному острові у Херсоні лунали потужні вибухи через "ювелірне влучення за місцем проживання та концентрації росіян". За його словами, ЗСУ також завдали ударів противнику у Новій Каховці та Голій Пристані.

З початку вторгнення РФ в Україну Херсонська область перебуває під тимчасовою окупацією супротивника. 9 серпня ЗСУ розпочали контрнаступ на Херсонщині. За лічені дні нашим захисникам удалося прорвати першу лінію оборони військ РФ. Наразі бійці продовжують просування на фронті, звільняючи українські села та міста від російських військових.