Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Україна створила офіційний онлайн-магазин для продажу брендів за кордон

Україна створила офіційний онлайн-магазин для продажу брендів за кордон
Фото: кадр відео

В Україні створили офіційний маркетплейс shop.brave.ua для продажу вітчизняних брендів за кордон. Про це 13 вересня у своєму твітері повідомив президент Володимир Зеленський.

- Ми запускаємо офіційний маркетплейс України, щоб презентувати наших виробників світові. Сильних і креативних.  5% від вартості товару спрямовується United24. Тому кожна покупка – це цеглинка, яка допоможе відбудувати Україну, - написав він. 

В акаунті Made With Bravery зазначили, що при оплаті карткою Visa 10% підуть на реконструкцію України. Доставляти товари українських виробників за кордон буде "Укрпошта". Сам маркетплейс створила IT-компанія EVO. 

На маркетплейсі є одяг, взуття, аксесуари, товари для дому, їжа та напої, які мають довгий термін придатності. До маркетплейсу вже приєдналися бренди ANDRE TAN, Siayvo jewelry, KOLOSOVA, GNIZDO та інші. Терміни доставки до конкретної країни світу визначаються правилами роботи поштового оператора. 

Під словом «офіційний» мається на увазі, що маркетплейс створено за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Власником маркетплейсу є ТОВ «Вчасно Сервіс».