Завантажити ще

"Укрпошта" звільнить працівників із російськими паспортами в Харківській області

Фото: facebook.com/ukrposhtaceo

Співробітники "Укрпошти", які отримали російські паспорти під час окупації Харківської області, не зможуть повернутись на роботу. Про це заявив директор компанії Ігор Смілянський.

- Місцевих працівників зможемо допустити до роботи після проведення відповідних перевірок. Тих, хто добровільно отримав російські паспорти, у нашій команді не буде! - написав Смілянський на своїй сторінці у фейсбуці.

Глава "Укрпошти" заявив, що таких співробітників їм “вже почали "зливати", тож проведемо ревізію зради як слід".

За словами Ігоря Смілянського, спочатку пенсії доставлятимуть пересувні відділення з Харкова чи дніпровської дирекції у Херсонській області. 10 вересня Смілянський писав, що перші пенсії довезуть у понеділок.

ДБР знайшло лісників-колаборантів

ДБР заявило 12 вересня, що у Куп'янському районі Харківської області підозри у колабораційній діяльності вручили працівникам місцевого лісгоспу. За інформацією правоохоронців, вони допомагали російським окупантам вирубувати дерева для будівництва укріплень. Санкція статті передбачає позбавлення волі до 10 років.

Довідка

За останні кілька днів внаслідок контрнаступу ЗСУ звільнили понад 40 населених пунктів у Харківській області. У тому числі тимчасово окуповані Росією частини Чугуївського, Куп'янського, Балаклійського та Ізюмського районів.