Завантажити ще

Арестович заявив про рекордну кількість полонених росіян: Вже нікуди подіти

Арестович заявив про рекордну кількість полонених росіян: Вже нікуди подіти
Фото: facebook.com/alexey.arestovich

Українські військові під час контрнаступу на Харківщині взяли в полон велику кількість російських окупантів. Про це Олексій Арестович розповів під час ефіру на каналі Фейгін LIVE.

- Нам нема куди подіти полонених уже, стільки їх набрали, що війська не справляються. А чому це відбувається? Вже можна визнати, 30 населених пунктів звільнили на Харківщині, це все в результаті наступу на Балаклію і далі на Куп'янськ, - сказав Арестович.

За його словами, один із російських мотострілецьких полків розбревся по посадках після того, як його покинули командири. Військові шукають нагоди здатися в український полон.

- Там повний колапс та катастрофа, обвал, як цунамі зносить російські війська. Ми захопили тисячі снарядів, десятки одиниць найновішої техніки, вогнеметні системи. Якщо ми добиваємо Ізюмську катастрофу, рахунок полонених піде на тисячі, – припустив Арестович.

Війська України продовжують досягати успіхів на фронті у Харківській області. Нашим захисникам вдалося вже звільнити від російських солдатів 30 сіл та міст, узявши їх під свій контроль, повідомив напередодні президент Володимир Зеленський.