28 травня
Завантажити ще

Білорусь розпочала навчання зі "звільнення захоплених територій"

Білорусь розпочала навчання зі
Фото: t.me/modmilby

У Білорусі 8 вересня стартували військові навчання з "відпрацювання бойових дій зі звільнення території, тимчасово захопленої противником". Вони тирватимуть до 14 вересня. Про це повідомляє Telegram-канал Міноборони Білорусі.

- 8 вересня відповідно до плану підготовки Збройних Сил під керівництвом начальника Генерального штабу Збройних Сил – першого заступника Міністра оборони розпочалося командно-штабне навчання Збройних Сил Республіки Білорусь. Вони триватимуть до 14 вересня, - розповіли у відомстві.

За словами представників білоруського міноборони, під час навчань буде нібито відпрацьовано питання щодо відновлення контролю над державним кордоном у зонах відповідальності об'єднань, авіаційної підтримки військ, а також забезпечення режиму військового стану, боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника та незаконними збройними формуваннями.

Напередодні заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов повідомив, що білоруські військові планують організувати навчання, на яких, ймовірно, буде проведено тренування "звільнення" територій, і не виключено, що мають на увазі захоплення частини прикордонних областей України.