Завантажити ще

МЗС України вимагає виправити угорський підручник із російською пропагандою

МЗС України вимагає виправити угорський підручник із російською пропагандою
Фото: eurointegration.com.ua

Міністерство закордонних справ України вимагає якнайшвидшого виправлення хибної інформації в угорському підручнику з антиукраїнською пропагандою. Про це заявив речник МЗС Олег Ніколенко.

- Учора українські дипломати провели зустріч у угорському зовнішньополітичному відомстві, під час якої наголосили на неприйнятності надання недостовірних та спотворених фактів про Україну. Вимагаємо якнайшвидшого виправлення хибної інформації у підручнику, - заявив представник МЗС.

В Угорщині державний центр розробив підручник з географії для 8-го класу, в якому викладено багато неправдивої інформації про нашу країну. Угорських школярів переконують, що в Україні йде громадянська війна, до якої нібито Росія не причетна. Навчальний посібник також містить інші помилкові факти щодо України. Наприклад про те, що Україна отримує російські вуглеводні за вигіднішою ціною, ніж інші покупці. Підручник також пояснює угорським школярам, що Україна є поганим місцем для життя, де люди живуть бідно та недовго. А угорці, які опинилися в Україні, страждають найбільше.