3 грудня
Завантажити ще

Подоляк пояснив, що контрнаступ ЗСУ полягає у знищенні складів та витісненні росіян

Подоляк пояснив, що контрнаступ ЗСУ полягає у знищенні складів та витісненні росіян
Фото: 1tv.ge

Контрнаступ – це сучасний тип війни, який веде Україна проти Росії. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі " ТСН ".

- Контрнаступ в українському розумінні – це трохи інший тип війни, який ми ведемо, це сучасний тип війни. Це Росія веде такий класичний радянський тип війни – коли зібрали певну кількість живої сили, кілька тисяч, і пішли окремим напрямком для того, щоб забрати півкілометра території. І скільки людей загине – для них немає жодної різниці, – сказав Подоляк.

За його словами, країни-партнери активно допомагають Україні, внаслідок чого кількість озброєння у нашої армії зростає. У ході контрнаступу ЗСУ застосують HIMARS та всі системи MLRS, щоб зруйнувати всю складську інфраструктуру росіян та витіснити їх.

- Ми активно залучаємо ці знамениті вже HIMARS та всі системи MLRS для того, щоб руйнувати тилове забезпечення. Ми інтенсивно руйнуємо всю цю складську інфраструктуру – склади першого, другого, третього рівня, паливні бази, оперативно-тактичні штаби. І таким чином ми знекровлюємо військові угруповання РФ і поступово відтісняємо їх зі своєї території. Саме таким буде контрнаступ, – пояснив радник голови ОП.

Також Подоляк наголосив, що наступатимуть українські захисники не лише на півдні України, а й по всій лінії фронту.

- Навіщо ми робимо цю тактику тисячі порізів для російської армії? Тому що вони повинні панічно пересувати свої резерви всією лінією фронту, по всіх 1300 кілометрах. Нехай думають, де Україна атакуватиме саме сьогодні. Ми наступатимемо по всьому фронту. Атакуватимемо всю складську інфраструктуру по всій лінії фронту, - сказав політик.

Як зазначив він, на півдні просто збільшилася кількість високоточних обстрілів логістично-тилової інфраструктури російської армії, а по всій лінії фронту - "починається спека".