3 грудня
Завантажити ще

Данилов попередив українців, що потрібно готуватися до затяжної війни

Данилов попередив українців, що потрібно готуватися до затяжної війни

Українцям потрібно готуватися до затяжної війни. Перемога України у протистоянні з Росією означатиме лише повна нейтралізація агресії Москви. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов в ефірі "Радіо Свобода".

– Буде дуже складно, не буде легко. І якщо хтось вважає, що ми вже пройшли якийсь рубікон і далі буде як по маслу, такого не буде, на жаль. Ми матимемо велику війну з цією країною і нам потрібно буде докласти багато зусиль, щоби перемога була за нами, - заявив Данилов.

За його словами, якщо Україна зараз не здобуде повної перемоги над Росією, то війна не завершиться, а стане "відкладеною".

– Нам потрібно здобути таку перемогу, яка перекреслить можливості Російської Федерації повторювати всі ці речі. Нам потрібна така перемога, яка зламає хребет тієї тварі, яка сидить на території Російської Федерації, яка постійно зазіхає на чужі території. Якщо ми цього зараз не зробимо, це буде просто відкладена війна, – наголосив секретар РНБО.

Раніше міністр оборони Олексій Резніков заявив, що зараз на бойових фронтах спостерігається стабілізація, а найгірший варіант сценарію війни для України залишається позаду. Також він наголосив, що Україна перебуває на "порозі" етапу до контрнаступу.