22 вересня
Завантажити ще

“Азов”: жінка, яку назвали вбивцею доньки Дугіна, не належить до підрозділу

“Азов”: жінка, яку назвали вбивцею доньки Дугіна, не належить до підрозділу
Фото: t.me/dplatonova

Полк "Азов" зробив заяву щодо теракту проти доньки російського пропагандиста Олександра Дугіна. Жінка, ім'я та військове посвідчення якої опублікувала ФСБ у своєму звіті з розслідування, ніколи не належала до підрозділу.

- Так званий документ, яким спецслужби Росії намагаються довести причетність "Азову" до підриву авто Дарини Дугіної, насправді є не більш ніж черговою "візитівкою Яроша". А сам теракт – це підготовка до "трибуналу" над "азовцями", - йдеться у телеграмі.

В "Азові" додали, що таким чином Росія підігріває суспільну думку своїх громадян щодо "необхідності" такого незаконного судилища над українськими військовими. Полк закликав усіх, в чиїх силах це зупинити, зробити все можливе, щоб так званого "трибуналу" не відбулося.

Радник голови Офису президента Михайло Подоляк України написав у своєму твітері, що російська пропаганда “знову створює вигадані світи”.

- Винними у підриві авто пропагандистки Дугіної «призначено» українку та її 12-річну дитину. Дивно, що на місці не знайшли візитівку «Правого сектора» чи «естонську візу». Жаби й гадюки російських спецслужб почали внутрішньовидову боротьбу, - заявив він.

22 серпня ФСБ назвала виконавцем вбивства дочки Олександра Дугіна громадянку України Наталію Вовк, а організатором – українські спецслужби. Тобто для "розкриття" справи знадобилося менше двох діб.

Увечері 21 серпня колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов заявив, що відповідальність за смерть доньки Дугіна взяла на себе Національна Республіканська Армія. У заяві НРА сказано, що вони - російські активісти, військові та політики.

Toyota Land Cruiser 150 Prado із Дар'єю Дугіною (Платоновою) за кермом вибухнув у Підмосков'ї ввечері в суботу. Дочка російського "філософа" та російська пропагандистка поверталася з "патріотичного" фестивалю "Традиція".