31 травня
Завантажити ще

ФСБ назвала виконавцем вбивства дочки Дугіна громадянку України

ФСБ назвала виконавцем вбивства дочки Дугіна громадянку України
Фото: t.me/dplatonova

Менше двох діб знадобилося ФСБ для "розкриття" вбивства Дар'ї Дугіної. Це випливає із повідомлення російського державного агентства РИА Новости. Вдень у понеділок пропагандистське ЗМІ виконавцем назвало громадянку України Наталію Вовк 1979 року народження, а організатором – українські спецслужби. Матеріали "розслідування" передали до Слідчого комітету Росії.

- Вона (Наталя Вовк. - Авт.) прибула до Росії 23 липня разом із дочкою Софією Шабан. Вони орендували квартиру в будинку, де мешкала у Москві Дугіна. Для стеження за дівчиною використовувався Mini Cooper. На ньому тричі змінювали номери – використовували номерні знаки ДНР, Казахстану та України. У день злочину Вовк та дочка приїхали на фестиваль «Традиція», а після керованого підриву 21 серпня поїхали через Псков до Естонії, – йдеться у телеграмі агентства.

Увечері 21 серпня колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов заявив, що відповідальність за смерть доньки Олександра Дугіна взяла Національна Республіканська Армія.

Toyota Land Cruiser 150 Prado із Дар'єю Дугіною за кермом вибухнув у Підмосков'ї в суботу близько 21:30. Дочка російського "філософа" Олександра Дугіна та російська пропагандистка поверталася з "патріотичного" фестивалю "Традиція". Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк спростував причетність Києва до вибуху, оскільки Україна це "не кримінальна і, тим більше, не терористична держава".

Новини по темі: Новини Росії