Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Подоляк: Україна не причетна до загибелі доньки ідеолога "русского мира" Дугіна

Подоляк: Україна не причетна до загибелі доньки ідеолога
Фото: facebook.com/president.gov.ua

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на загибель Дар'ї Дугіної – дочки російського філософа Олександра Дугіна, який підтримує війну проти українців. В ефірі всеукраїнського телемарафону він спростував будь-яку причетність Києва до вибуху.

- Наголошую, що Україна, безумовно, до цього не має відношення, тому що ми не є кримінальною державою, якою є Російська Федерація, і тим більше не терористична держава, - заявив Подоляк.

За його словами, вбивство Дарії Дугіної свідчить про боротьбу за владу та вплив різних угруповань усередині Росії. Також радник голови ОП не виключає, що в Росії розганяється істерія через смерть Дугіної для створення інформаційного ґрунту з метою оголошення масової мобілізації в країні.

Йдеться про вибух автомобіля у Підмосков'ї, внаслідок якого загинула російська журналістка Дар'я Дугіна. Її батько відомий як головний ідеолог "російського світу", він неодноразово виступав із висловлюваннями за знищення України. Російські силовики розпочали розслідування, основна версія слідства – вбивство.