Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Джилл Байден одужала від коронавірусу і возз'єднається з чоловіком

Джилл Байден одужала від коронавірусу і возз'єднається з чоловіком
Фото: twitter.com/FLOTUS

Джилл Байден склала два негативні тести на коронавірус і зможе залишити місце ізоляції, в якому провела п'ять днів. Про це 21 серпня повідомляє CNN із посиланням на спікера першої леді США Елізабет Олександр.

– Після п'ятиденної ізоляції та отримання негативних результатів двох послідовних тестів на COVID-19 перша леді вирушить сьогодні з Південної Кароліни до Делавера, – йдеться у письмовій заяві Олександр.

Коронавірус застав дружину американського президента на сімейному відпочинку в Південній Кароліні. Через позитивний тест Джилл Байден залишилася на острові Кіава, а її чоловік повернувся до Вашингтона для підписання законопроекту. Зараз Джо Байден знаходиться у сімейній резиденції у Делавері.

Під час ізоляції перша леді працювала над планом осіннього семестру. У муніципальному коледжі Північної Вірджинії вона працює професором англійської.

Це був перший раз, коли Джілл Байден захворіла на Covid-19. Як і президент, який захворів на два тижні раніше, перша леді приймала препарат Паксловід від Pfizer. Джил Байден повністю вакцинована Pfizer, а також отримала два бустери.