15 серпня
Завантажити ще

Джо Байден отримав негативний тест на COVID-19

Джо Байден отримав негативний тест на COVID-19
Фото: facebook.com/joebiden

Президент Сполучених Штатів Джо Байден отримав негативний тест на коронавірус. Про це повідомляє сайт Білого дому.

Лікар президента зазначив, що у Байдена гарне самопочуття. З урахуванням так званого "рикошету", коли у нього виявили коронавірус після негативного тесту, йому щодня роблять тести на антиген. Сьогодні було отримано негативний результат.

Так званий "рикошет" COVID-позитивності спостерігається у невеликої частини пацієнтів, які приймають препарат плаксовід. Саме його давали лідерові США.

- З міркувань обережності президент продовжить свої суворі заходи ізоляції в очікуванні другого негативного тесту, - зазначив він.

Прозараження Байдена коронавірусом стало відомо 21 липня. Тоді тест показав позитивний результат. 79-річний політик отримав повний курс вакцинації від коронавірусу та був двічі ревакцинований. На час хвороби президент США перебував на самоізоляції у Білому домі, але продовжував виконувати свої обов'язки. Вже 27 липня Байден подякував усім за підтримку та повідомив, що вже здоровий.

Наприкінці липня у Байдена знову виявили COVID після серії негативних випробувань. Загалом американський президент хворіє понад два тижні.