Завантажити ще

Псевдоголові Балаклії повідомили про підозру в колабораціонізмі

Псевдоголові Балаклії повідомили про підозру в колабораціонізмі
Фото: facebook.com/prokuraturakharkiv

Очільнику окупаційній адміністрації у Балаклії Ізюмського району заочно повідомили про підозру в колабораціонізмі. Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

- Псевдопосадовець виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції у незаконному органі влади, - йдеться у фейсбуці.

У СБУ розповіли, що чоловіка “призначив” військовий комендант» наприкінці травня.

- Зловмисник попросився у «нову владу», зіславшись на свою активну участь у так званій «гуманітарній організації «Мир – Харкову», - зазначили в управлінні СБУ в Харківській області.

Псевдоочільник Балаклії - уродженець Горлівки Донецькій області. З 2014 року він активно співпрацював з російськими пропагандистськими ЗМІ у якості «псевдоексперта». 

Викриття колаборанта здійснювали співробітники Департаменту контррозвідки СБУ спільно з детективами НАБУ та за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.

15 серпня вже другому "гауляйтеру" Куп'янська Харківської області повідомили про підозру. Замість заарештованого російськими окупантами Геннадія Мацегори посаду зайняв Максим Губін.

Псевдоголова Балаклії - уродженець Горлівки. Фото: facebook.com/ssu.kharkiv

Псевдоголова Балаклії - уродженець Горлівки. Фото: facebook.com/ssu.kharkiv