Завантажити ще

Президент зібрав ставку верховного головнокомандувача – проводили аналіз обстановки на фронті

Президент зібрав ставку верховного головнокомандувача – проводили аналіз обстановки на фронті
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів засідання ставки верховного головнокомандувача, під час якого було проведено аналіз військово-стратегічної обстановки в країні та низку інших важливих питань. Про це йшлося у його зверненні до українців.

– Головний пункт порядку денного – це ретельний аналіз військово-стратегічної обстановки. Доповідали керівник Головного управління розвідки Буданов та керівник Служби зовнішньої розвідки Литвиненко. Окрему доповідь мав командувач Сил спеціальних операцій Хоренко, - повідомив Зеленський.

За його словами, на засіданні ставки були присутні головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, голова Генштабу ЗСУ Сергій Шаптала, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, секретар РНБО Олексій Данилов, голова Офісу президента Андрій Єрмак, міністр оборони Олексій Рєзніков. Учасники засідання порушили питання щодо забезпечення українських захисників зброєю та боєприпасами. Також було розглянуто статус виконання попередніх рішень ставки.

Востаннє засідання ставки верховного головнокомандувача відбулося 21 липня. Тоді на порядку денному було питання про постачання нових озброєнь до військ України та обговорювалася поточна ситуація на фронтах.