Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Ганна Маляр: СБУ почала слідство через інтерв’ю “військового з високим званням”

Ганна Маляр: СБУ почала слідство через інтерв’ю “військового з високим званням”
Фото: facebook.com/ganna.maliar

СБУ почала слідство через інтерв’ю “військового з високим званням відомому виданню”. Про це 11 серпня повідомила  заступниця глави Міноборони України Ганна Маляр.

- Днями СБУ встановлено, що в інтерв’ю військового з високим  званням відомому виданню міститься інформація, яка за окремими показниками розкриває відомості про зміст стратегічних (оперативних) планів застосування Збройних сил України, питання підготовки, організації ведення бойових дій. З приводу даного факту ведеться  слідство у встановленому законом порядку, - написала вона у фейсбуці.

Під час брифінгу в медіацентрі "Україна — Укрінформ" Маляр сказала, що порушення виявив Департамент контррозвідки СБУ.

Вона додала, що Міноборони разом з СБУ працюють над запобіганням  та протидією  витоку важливої військової інформації. Зокрема, через ЗМІ та інші публічні комунікації. За її словами, виток такого роду інформації зриває плани ЗСУ, оскільки ворог коригує свої дії та використовує цю інформацію проти України. 

Маляр нагадала, що “ми неодноразово” зверталися до ЗМІ та громадян, зокрема до військових, що обіг інформації у публічному просторі під час воєнного стану значно відрізняється від мирного часу.

14 липня Ганна Маляр розповіла, що втрати України на війні є державною таємницею.