30 вересня
Завантажити ще

ЗМІ: на Херсонщині вперше з квітня спрацювала повітряна тривога

ЗМІ: на Херсонщині вперше з квітня спрацювала повітряна тривога
Фото: Sclereid / en.wikipedia.org

У тимчасово окупованій Херсонській області вперше з квітня спрацювала українська повітряна тривога. Про це повідомило місцеве видання Кавун.Сity.

Херсонщина з'явилася на загальній мапі тривог України о 13:17 разом з іншими регіонами, крім окупованого Криму. Востаннє на цю мапу Херсонська область потрапляла 15 квітня. Тоді тривога тривала протягом 18 хвилин - з 00:24 до 00:43.

- Звісно, в області й раніше спрацьовували сповіщення про повітряну тривогу, але відслідкувати їх було вкрай важко, адже запускали їх окупанти в той час, коли ЗСУ завдавали ударів по їх позиціях на території Каховської агломерації. А от українська система спрацьовувала не так часто…

Звісно, що показник на сайті alerts.in.ua не є достовірним показником ситуації в нашій області. Адже Херсонщина обстрілюється щодня і постійно - з моменту повномасштабного вторгнення московитів. Але те, що нарешті запрацював додаток і ми потрапили на всеукраїнську мапу, дає надію на те, що найближчим часом на нашій землі не залишиться окупантів, - пише ЗМІ.

Згідно з даними сайту alerts.in.ua, Херсонська область є передостанньою серед регіонів України за показником повітряних тривог. Поступається регіон лише Криму. З 24 лютого сирена лунала на Херсонщині 10 разів, її загальна протяжність - 29 хвилин. 

У Криму за весь цей час повітряна тривога була лише один раз. Це було 9 серпня, коли вибухи сталися на військовому аеродромі у Новофедоровці. Тривога тривала понад 4 години. 

Фото: alerts.in.ua

Фото: alerts.in.ua