Завантажити ще

Трамп заявив, що до нього навідалось ФБР: Зламали сейф

Трамп заявив, що до нього навідалось ФБР: Зламали сейф
Фото: BRIAN SNYDER/REUTERS

45-й президент США Дональд Трамп заявив, що до його резиденції  Мар-а-Лаго у Флориді навідалось ФБР. За його словами, агенти не тільки провели обшук, а й навіть зламали сейф, пишет NYT

- Це темні часи для нашої нації, так як мій прекрасний будинок, Мар-а-Лаго в Палм-Біч, Флорида, в даний час знаходиться в облозі, зазнає набігів і окупований великою групою агентів ФБР. Нічого подібного ніколи не траплялося із президентом Сполучених Штатів… Цей неоголошений наліт на мій дім не був ні необхідним, ні доречним, -  заявив Трамп.

Він назвав візит ФБР "нападом радикальних  демократів", які "відчайдушно не хочуть", щоб Трамп балотувався у президенти у 2024 році.

За даними видання Politico, обшук був пов'язаний зі звинуваченнями у справі про те, що оточення Трампа неналежним чином вивезло з Білого дому ящики із президентськими документами після завершення його повноважень.

Одне з джерел видання повідомило, що рейд ФБР тривав «протягом години».  Сам Трамп під час обшуку перебував не в маєтку Мар-а-Лаго, а в Трамп-Тауер у Нью-Йорку.

Дональд Джон Трамп -  американський державний і політичний діяч, підприємець, 45-й президент США з 20 січня 2017 року по 20 січня 2021 року.

Новини по темі: Дональд Трамп ФБР