Завантажити ще

При РНБО створять Бюро санкційної політики

При РНБО створять Бюро санкційної політики
Фото: facebook.com/rnbou

Законопроєкт про створення Бюро санкційної політики терміново направлять на розгляд уряду. Про це 8 серпня повідомили у Раді національної безпеки і оборони України.

- Учасники засідання (Урядового комітету. - Авт.) підтримали пропозицію щодо термінового направлення законопроєкту на розгляд уряду. Після цього його буде направлено до Верховної Ради України, - йдеться на сайті РНБО.

Законопроєкт «Про засади санкційної політики України» був розроблений Апаратом РНБО. Зараз його доопрацювала міжвідомча робоча група при Секретаріаті Кабінету міністрів.

До її складу увійшли представники Апарату РНБО, Секретаріату Кабміну, Офісу президента, Нацбанку, МЗС, Мінʼюста, Міноборони, Мінекономіки, МВС, Офісу генпрокурора та Держфінмоніторингу.

- Законопроєкт містить ряд суттєвих новацій, зокрема, у частині переліку та повноважень суб’єктів у сфері санкційної політики, суб’єктів внесення пропозицій щодо застосування, зміни або скасування санкцій, процедури корегування санкцій та ін., - розповіли у Раді нацбезпеки і оборони.

Згідно із законопроєктом, Бюро санкційної політики буде органом РНБО, який координуватиме діяльність суб’єктів, що реалізують санкційну політику України. При ньому передбачено утворити Державний реєстр санкцій. 

Бюро перевірятиме пропозиції про застосування санкцій на відповідність концептуальним підходам, напрямам, заходам у сфері санкційної політики України, визначеним РНБО України.

Новини по темі: законопроект РНБО Санкції