27 вересня
Завантажити ще

На відшкодування збитків для України вже вилучено російські активи на 28 мільярдів

На відшкодування збитків для України вже вилучено російські активи на 28 мільярдів
Фото: jackmac34/pixabay.com

В Україні вже вилучено російські активи на 28 мільярдів гривень як відшкодування збитків, заподіяних нашій країні Росією. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні.

- Провів сьогодні нараду щодо санкційної політики, конфіскації російських активів. Як повідомили чиновники, вже примусово вилучено в Україні активи на 28 мільярдів гривень. Ця робота триває, - заявив президент

За його словами, учасники наради також обговорили питання про конфіскацію понад 900 об'єктів, що належать російській стороні.

- Ще понад 900 об'єктів, які належать саме російській державі, запропоновано конфіскувати. А якщо оцінювати пакет власності не лише держави-терориста, а й його резидентів, то йдеться про 36 тисяч позицій на вилучення. Все це буде спрямоване на відшкодування збитків, які Росія завдає війною та терором, - наголосив він.

Також Зеленський нагадав, що в Європі та США активно продовжується робота над законопроектами, які дозволять розширити можливості вилучення конфіскації російських активів для України.