3 жовтня
Завантажити ще

Данилов про виїзд чоловіків за кордон: Досить ховатися за жіночими спідницями

Данилов про виїзд чоловіків за кордон: Досить ховатися за жіночими спідницями
Фото: facebook.com/danilov.oleksiy

Секретар РНБО Олексій Данилов, коментуючи петиції про виїзд чоловіків за кордон, заявив, що в країні багато роботи і не треба ховатись за жіночими спідницями. Про це він сказав в інтерв'ю 24 каналу.

- Будь ласка, йдіть та допомагайте тим хлопцям, які зараз є на фронті. Роботи в країні дуже багато. Нема чого ховатися за жіночими спідницями і тікати з країни. Потрібно допомагати. Не можете воювати і тримати в руках зброю – допомагайте іншим способом. Знаходьте будь-які можливості. Це несправедливо, коли чоловіки починають тікати із країни під час війни. Я цього не вітаю, - сказав він.

Данилов заявив, що сплата податків в Україні — це також допомога.

Він також сказав, що як тільки Україна здобуде перемогу у розв'язаній Кремлем війні,  інші держави також захочуть забрати свої території, які раніше захопили Росія. Зрештою цю країну просто розірвуть на шматки.

Данилов також зазначив, що коли розпочиналася повномасштабна війна, Україна і мріяти не могла про таке озброєння, яке зараз отримує від Заходу. Тоді серед усього вдалося дістати протитанкові ракетні комплекси Javelin та NLAW, а також переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger. Данилов згадав, як у березні президент із командою щоранку збиралися та "ламали голови", де взяти додаткову зброю.

- Через 1-2 тижні все поступово пішло вперед. І зараз Україна має зовсім інші назви озброєння та іншу якість, - зазначив він.

На Заході вражені, наскільки швидко українці опановують зброю. Іноді вдавалося освоїти її за 1,5-2 тижні, хоча на це мало йти по 3-5 місяців.

Раніше Данилов відреагував на заяви західних політиків про те, що Україна нібито не зможе деокупувати захоплені Росією території. Він наголосив, що Києву вдасться повернути свої території.