Завантажити ще

Голова Криворізької області пообіцяв 50 тисяч гривень за кожного зрадника

Голова Криворізької області пообіцяв 50 тисяч гривень за кожного зрадника
Фото: dnepr.express

Слідом за Миколаєвом полювання на колаборантів та коригувальників вогню оголосив Кривий Ріг. Голова військової адміністрації міста Олександр Вілкул пообіцяв виплатити винагороду кожному інформатору, який надав достовірні дані зрадника. Про це він написав у Телеграм-каналі.

– На жаль, є деякі, хто підло працює на окупантів. Вони отримують криваві гроші, за які дають дислокацію та переміщення підрозділу Збройних сил України. Повідомляють розміщення складів, коригують вогонь окупантів. Ці люди теж ходять і живуть поряд із нами. Хоча ні, це не люди. Це найгірші зрадники, – заявив Вілкул.

У своєму зверненні до городян голова ВА Кривого Рогу пообіцяв виплатити 50 тисяч гривень кожному, хто надасть інформацію про зрадника з аудіо чи відео-підтвердженнями. А за агітаторів "російського світу" – 10 тисяч гривень.

- Я гарантую, що якщо за вашою інформацією буде затримано реального шпигуна, я особисто виплачу людині, яка змогла надати інформацію, 50 тисяч гривень. Якщо це буде подонок-агітатор за "російський світ" (тільки наголошую - потрібно підтвердження, краще аудіо- або відеофіксація) - 10 тисяч гривень. Такі люди, по суті, також є ворожими агентами впливу, - заявив Вілкул.

Інформацію про таких людей можна повідомити за телефоном: 067-563-02-63 за будь-яким з месенджерів – Вайбер, Ватсап, Телеграм, Сигнал або надіслати листа на електронну пошту: krviddil.ssu@gmail.com.