Завантажити ще

Українські спецслужби затримали начальника охорони нардепа Деркача

Українські спецслужби затримали начальника охорони нардепа Деркача
Фото: facebook.com/SecurSerUkraine

Українські силовики затримали керівника охорони народного депутата Андрія Деркача. Його підозрюють у незаконному зберіганні зброї. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

- Співробітники контррозвідки СБУ та детективи НАБУ затримали керівника особистої охорони одного із народних депутатів України. Чоловіка підозрюють у незаконному зберіганні боєприпасів. У нього вилучено кілька ручних уламкових гранат, а також набої до нарізної вогнепальної зброї, - зазначено в повідомленні.

За версією слідства, затриманий чоловік був наближеним до чинного втікача-депутата, якого СБУ вважає причетним до роботи на російські спецслужби.

- Зокрема, цей депутат займався створенням ряду приватних охоронних підприємств у різних галузях, щоб використовувати ці структури для швидкого захоплення України. У керівника особистої охорони нардепа виявили докази щодо тривалої підривної діяльності з боку депутата проти України, його зв'язку з представниками держави-агресора та колаборантами, - наголосили у відомстві.

Прізвище нардепа у СБУ не розголошують, але "Українська правда" пише, що йдеться про нардепа Андрія Деркача. Наприкінці червня СБУ викрила агентурну мережу Головного управління Генштабу РФ, яка мала допомагати ворогові в захопленні України. Силовики заявили, що до цієї мережі входив і нардеп Деркач, який нібито близько 10 років є активним російським агентом. У серпні 2021 року РНБО запровадила проти політика санкції.

Фото: t.me/nab_ukraine

Фото: t.me/nab_ukraine

Фото: facebook.com/SecurSerUkraine

Фото: facebook.com/SecurSerUkraine