Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

Нардеп Столар продав телеканали співзасновниці агентства Badoev ID

Нардеп Столар продав телеканали співзасновниці агентства Badoev ID
Фото: facebook.com/stolar.vadim

Депутат Верховної Ради Вадим Столар продав свої телеканали. Про нову власницю медіахолдингу LIVE.Network повідомив сайт Marketing Media Review. Це співзасновниця креативних агентств We know how та Badoev ID Ганна Ковальова. У власність підприємиці переходять регіональні телеканал “Типовий Київ”, ODESA.LIVE та LIVE. 

- Угода про придбання мовників укладалася в складний для нашої країни та медіахолдингу час, коли телеканали були змушені тимчасово призупинити мовлення. Усі наразі спостерігають тенденцію закриття багатьох телеканалів і видань, тому питання ціни для сторін не було визначальним. Я прийняла всі умови, виставлені колишнім власником, по збереженню команди журналістів, телевізійників, редакторів та взаємодії з партнерами холдингу, - розповіла Ковальова.

За її словами, вектор перенаправлять з телебачення на диджитал. Телемовлення планують відновити після припинення бойових дій в Україні та покращення економічної ситуації.

Наразі команда вже відновила інформаційне диджитал-мовлення сайту Новини.LIVE та готується до його перезапуску. Також розвиває диджитал-канали у Telegram, Facebook, Instagram.

- Редакція поступово виходить на міжнародний рівень і вже співпрацює з журналістами США, Польщі, Франції, Німеччини та Бельгії, - заявила нова власниця телеканалів.

Канали Столара припинили мовлення з 15 липня. 21 липня  Національна рада з питань телебачення та радіомовлення анулювала телевізійні ліцензії каналу Live.

Столар у серпні 2020 року запустив телеканал Kyiv.Live, у вересні – Odesa.Live. Запуском займався медіаменеджер Олексій Семенов. Влітку 2021 ефірна версія Kyiv Live стала називатися “Типовим Києвом”, а супутникова - просто Live.

У березні 2022 року Вадим Столар написав заяву про вихід із фракції "ОПЗЖ". З травня він входить до депутатської групи “Відновлення України”.

Новини по темі: Телеканал