Завантажити ще

Юлія Мендель написала книгу англійською, яку видадуть в США

Юлія Мендель написала книгу англійською, яку видадуть в США
Фото: instagram.com/iuliia_mendel

Юлія Мендель написала другу книгу, вона вийде цього року англійською мовою. Про це експрес-секретар Володимира Зеленського повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

- Книжка “Fight of our lifes” (“Битва наших життів, - Авт.), яка виходить цього року в США і потім буде перекладена в Польщі, Франції, Фінляндії, Словаччині, Чехії та інших країнах, фактично є мрією, в яку складно було повірити, - розповіла Мендель.

Колишній спикер президента заявила, що й подумати не могла, що в 35 років її книга “розлетиться по світові”.

- Фактично, книга про те, як проходити шлях журналістики. Про українців, які ніколи не набудуть свідомості "жертви" і про причини цього явища. Про українську політику, українських політиків. І про Президента, - розповіла вона.

Книга вийде з підзаголовком “Мій час із Зеленським, битва України за демократію та що це означає для світу”. На сайті американського видавництва Simon & Schuster сказано, що книга вийде 13 вересня, її обсяг - 240 сторінок.

Юлія Мендель була речником президента Володимира Зеленського з 2019 по 2021 рік. Перша її книга “Кожен з нас - Президент” вийшла у липні 2021 року українською та російською.

Фото: simonandschuster.com

Фото: simonandschuster.com

Новини по темі: Юлія Мендель Книга