Завантажити ще

Мер Харкова попросив вранці їздити в метро, а не наземним транспортом

Мер Харкова попросив вранці їздити в метро, а не наземним транспортом
Фото: facebook.com/kharkovgovernment

Мер Харкова попросив мешканців міста уникати ранкових поїздок на наземному транспорті та віддавати перевагу метро. Ігор Терехов зазначив, що минулого тижня найбільше людей постраждали на зупинках громадського транспорту.

- Цей терор проти нас триватиме. А наше головне завдання зараз – вижити та жити. Побудуйте свій графік пересування містом таким чином, щоб мінімізувати ранкові поїздки наземним транспортом. Найчастіше користуйтеся метрополітеном – на сьогодні це найбезпечніший спосіб пересування, – написав він у своєму телеграм-каналі.

Терехов додав, що у Харкові працюють управління соцзахисту та волонтерські організації, які допомагають, у тому числі, з продуктами.

За словами мера Харкова, минулий тиждень показав, що тепер агресор не робить навіть вигляду, що стріляє по військових об'єктах. У зупинки громадського транспорту окупант бив вранці у середу та четвер. Якраз у той самий час, коли багато хто їхав на роботу. У четвер троє загиблих та 23 поранених. У середу на зупинці троє поранених та троє вбитих. Серед них – 13-річний син шахістки Вікторії Кубати. Його поранена 15-річна сестра пішла на виправлення.

Голова Харківської ОДА Олег Синегубов написав, що штаб оборони Харкова за ніч обстрілів росіян по місту не зафіксував. По області окупанти завдавали ударів по Лозівському, Харківському, Чугуївському, Ізюмському, Богодухівському районам. Внаслідок обстрілів виникали пожежі господарських споруд, були потрапляння по відкритих територіях. У Балаклії за межами населених пунктів через обстріл горіло міське звалище. За інформацією Обласного центру екстреної медичної допомоги, цивільні через обстріли не постраждали. Бої на лініях фронту продовжуються.