Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Опитування щодо "Батьківщини-матері": 85% - за зміну герба СРСР на тризуб

Опитування щодо
Фото: facebook.com/uinp.gov.ua

85% проголосували за те, щоб замінити герб СРСР на "Батьківщини-матері" на тризуб. Про це 21 липня повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

- Підбиваємо підсумки нашого опитування в Дії щодо зміни символіки на монументі Батьківщини-матері. Цифри говорять самі за себе - це опитування стало другим за залученістю опитуванням в Дії, в якому взяли участь близько 780 тис. людей. 85% проголосували за заміну гербу СРСР на тризуб, - написав він у Фейсбуці.

Ткаченко заявив, що влада могла все зробити без консультацій з громадськістю на свій розсуд, але діалог з суспільством - вкрай важливий. 

Міністр зазначив, що сьогодні мова не йде про те, щоб повністю демонтувати монумент. За словами Ткаченка, це “точно не на часі” через величезні кошти, яких потребує цей процес. 

Він зізнався, що також проголосував за заміну гербу СРСР на тризуб.

Опитування в "Дії" запустили 7 липня на два тижні - до 21 липня. Колишній голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що перший варіант відповіді на питання, що робити з гербом СРСР на монументі «Батьківщина-мати» (залишити) є порушенням закону про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки.

facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua