Завантажити ще

Данилов: Нині 86 осіб підпадають під закон про олігархів

Данилов: Нині 86 осіб підпадають під закон про олігархів
Фото: twitter.com/OleksiyDanilov

Більше 80 людей в Україні підпадають під ознаки, визначені законом про олігархів. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данилов.

- Важлива нарада. Обговорили питання щодо основних етапів формування та ведення Реєстру олігархів. Наразі під ознаки, визначені законом, підпадають орієнтовно 86 осіб. Крок за кроком, послідовно очистимо країну від олігархічного впливу, - написав він у своєму Твіттері.

На сайті РНБО йдеться, що у нараді взяли участь прем’єр-міністр Денис Шмигаль, перший віце-прем’єр Юлія Свириденко, міністр юстиції Денис Малюська, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, голова Антимонопольного комітету Ольга Піщанська та т.в.о. голови СБУ Василь Малюк.

Закон про олігархів введено в дію 7 травня. Формування та ведення реєстру олігархів забезпечується Апаратом РНБО. 6 липня Вадим Новинський заявив, що вирішив скласти повноваження народного депутата України. 11 липня Рінат Ахметов оголосив про вихід його інвестиційної компанії SCM з медіабізнесу.

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що Ахметов не підпадає під критерії визнання олігархом після виходу з медіабізнесу та втрати депутатського мандату його бізнес-партнером Новинським.

12 липня Олексій Данилов заявив, що в Україні поки що офіційно немає олігархів, оскільки збір документів щодо кожного з кандидатів продовжується.

Фото: twitter.com/OleksiyDanilov

Фото: twitter.com/OleksiyDanilov