24 вересня
Завантажити ще

Тищенка достроково зняли з посади керівника «Слуги народу» у Закарпатті

Тищенка достроково зняли з посади керівника «Слуги народу» у Закарпатті
Фото: facebook.com/NikolayTishenko

Голова «Слуги народу» Олена Шуляк достроково припинила повноваження Миколи Тищенка як голови Закарпатської обласної організації партії. Розпорядження погоджено із головою фракції Давидом Арахамією. Про це йдеться в заяві партії.

- Сьогодні в умовах повномасштабної війни з росією, партія має асоціюватися зі щоденною кропіткою роботою по допомозі фронту і укріпленню тилу, яку проводять тисячі членів нашої політичної команди, а не із публічними скандалами, сумнівними піар-акціями та сварками, - заявила Шуляк.

На місце Тищенка тимчасово призначили голову Закарпатської ОДА Віктора Микиту. До 19 жовтня він зобов'язаний провести збори для обрання голови організації.

15 липня нардеп Марʼяна Безугла написала заяву на адресу керівництва “Слуги народу” щодо припинення членства Миколи Тищенка в партії та виключення з фракції. Вона наголосила, що Тищенко неодноразово дискредитував політичну силу. Підтвердження цьому містяться у публікаціях ЗМІ.

Микола Тищенко у березні 2021 року став головою Закарпатської обласної організації партії "Слуга народу". До цього він був головою київської міської організації партії.