Завантажити ще

РНБО: ворог активував розсилку про масовані ракетні обстріли 19-21 липня

РНБО: ворог активував розсилку про масовані ракетні обстріли 19-21 липня
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Ворог активував смс-розсилку, в якій залякує масованими ракетними обстрілами по Україні. Про це 19 липня повідомили у Центрі протидії дезінформації при РНБО.

- Останніми днями триває активне розсилання повідомлення про те, що начебто «з 19 по 21 липня плануються масовані ракетні обстріли» в деяких містах України, а «з боку Білорусі диверсійні групи просунуться до 15-20 км територією України для відволікання наших військ на інших напрямках», - йдеться у Фейсбуці відомства.

У центрі розповіли, що у даному випадку ворог використовує такий елемент інформаційно-психологічної операції, як «анонімний авторитет». 

- Тобто відбувається розсилка начебто «інсайдерської» інформації від «надійного джерела десь із відомств», - пояснили у РНБО.

У Центрі протидії дезінформації додали, що висока ймовірність ракетних обстрілів зберігається по всій Україні від 24 лютого. Тому в жодному разі не потрібно ігнорувати сигнали тривоги. Якщо почули сирену, потрібно прослідувати до найближчого укриття. Також треба пам'ятати про правило двох виходів та двох стін.

facebook.com/protydiyadezinformatsiyi.cpd

facebook.com/protydiyadezinformatsiyi.cpd

16 липня мер Івано-Франківська Руслан Марцінків написав у своєму телеграм-каналі, що “є інформація про масований ракетний обстріл по всій Україні”. Потім від видалив повідомлення. Президент Володимир Зеленський під час відеозвернення у суботу заявив, що мета «вкидів» - доповнити ракетний та артилерійський терор ще й інформаційним.