Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський про кадрову ревізію: Під загрозою звільнення десятки СБУшників

Зеленський про кадрову ревізію: Під загрозою звільнення десятки СБУшників
Фото: President.gov.ua/

У Службі безпеки України продовжується кадрова ревізія, в результаті якої можуть бути звільнені 28 співробітників. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні до українців.

– І ще одна важлива новина про Службу безпеки України. Відбувається кадрова ревізія Служби. Вирішується питання щодо звільнення 28 посадових осіб. Різний рівень, різні напрямки. Але причини схожі – незадовільні результати роботи. Я дякую всім, хто вірно та ефективно служить державі! Дякую кожному та кожному, хто захищає українські інтереси на своєму рівні, - заявив Зеленський.

Напередодні президент Володимир Зеленський усунув з посади голову СБУ Івана Баканова та генпрокурора Ірину Венедиктову. Відповідний наказ глава держави підписав 17 липня.

Рішення було прийняте згідно зі статтею 47 Дисциплінарного статуту ЗСУ «Невиконання (неналежне виконання) службових обов'язків, що спричинило людські жертви або інші тяжкі наслідки або спричинило загрозу наступу таких наслідків». Тоді Зеленський пояснив усунення Баканова та Венедиктової бездіяльністю у сфері безпеки та засилля колаборантів у правоохоронних органах.