Завантажити ще

Колишньому капітану ВМС, який захоплював рідну Київщину, повідомили про підозру

Колишньому капітану ВМС, який захоплював рідну Київщину, повідомили про підозру

ДБР повідомило про підозру у держзраді колишньому заступнику начальника розвідувального управління командування штабу Військово-Морських Сил ЗСУ Ігорю Татарченко. У 2014 році в Севастополі капітан ІІ рангу перейшов на бік Росії, а у 2022-му приймав участь у захопленні рідної Київської области.

- Слідчі ДБР зібрали достатньо доказів та повідомили зраднику про підозру у державній зраді… Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років, - йдеться у Телеграм-каналі бюро.

За оперативними даними, близькі родичі Татарченка й досі проживають в Київської області.

Нині Ігор Татарченко на посаді командира 155 окремої бригади морської піхоти (м. Владивосток) воює проти України на боці окупантів. Цого бригада брала участь в бойових діях у Бучі та Ірпені.

Довідка

26 січня портал Мілітарний повідомив, що Росія перекинула у Білорусь підрозділ 155 бригади морпіхів з Тихоокеанського флоту, яку очолював зрадник з ВМС України Ігор Татарченко.

27 березня військовий журналіст Андрій Цаплієнко, посилаючись на дані спецслужб, написав у своєму Телеграм-каналі, що військами російських загарбників, які атакували Бучу, керує Ігор Татарченко. Він володіє українською мовою і добре знає Київщину. Цаплієнко припустив, що той буде виходити з оточення у цивільному одязі. 

За даними в відкритих джерел, Татарченко з Вишгороду. Ігор Татарченко занесений до бази сайту «Миротворець» як зрадник батьківщини та учасник нападу РФ на Україну.

4 липня ДБР повідомило про підозру колишньому капітану підводного човна "Запоріжжя". У 2014 році той здав єдину українську субмарину без бою.

Новини по темі: ГБР державна зрада