Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Єрмак пропонує створити комісію ВР щодо контролю використання західної зброї

Єрмак пропонує створити комісію ВР щодо контролю використання західної зброї
Фото: VIA PAVLO NAROZHNYY/REUTERS

Керівник Офісу президенту Андрій Єрмак запропонував народним депутатам розглянути ідею створення Тимчасової спеціальної комісії, яка займатиметься підготовкою і розглядом питань, пов‘язаних із контролем над використанням зброї, отриманої від наших партнерів. Про це він розповів під час зустрічі з президентом Радіо Свобода Джеймі Флаєм.

- Розповів (Флаєму. – Ред.) про ідею щодо створення Тимчасової спеціальної комісії для підготовки оптимальної моделі парламентського контролю стосовно використання зброї. Парламент, як законодавчий орган, має бути долучений до контролю оборонної допомоги союзників.  Наша мета - максимальна прозорість, наскільки це можливо в умовах воєнного стану, - написав Єрмак у своєму телеграм-каналі.

За його словами, вся отримана західна зброя знаходиться на обліку і відправляється на фронт. Все чітко контролюється «і тепер цей процес стане ще більш відкритим». Єрмак додав, що прозорість «є кращим рецептом проти російських маніпуляцій і фейків».

- Російські спроби розбалансувати міжнародну коаліцію навколо України зазнають нищівного краху.  Питання зброї для нашої держави - це пріоритет. Ми всі бачимо, як вже змінюють ситуацію на полі бою західні гармати, САУ, HIMARS та інші види озброєнь. Нам потрібно більше зброї для звільнення територій, ми не дамо росіянам перемогти і зробимо все, щоб вигнати їх з нашої землі, - наголосив Єрмак.

Він впевнено додав, що у підсумку всі «проросійські наративи будуть розбиті».