25 вересня
Завантажити ще

Новий навчальний рік у Харкові розпочнеться дистанційно

Новий навчальний рік у Харкові розпочнеться дистанційно
Фото: facebook.com/kharkovgovernment

Новий навчальний рік у Харкові розпочнеться дистанційно як для школярів, так і для студентів. Про це у понеділок, 11 липня, повідомив мер Ігор Терехов.

– Окупанти роблять так, щоб наші діти не могли навчатися у школах та університетах, щоб інфраструктура міста вмирала. Але цим планам не дано справдитися. У новому навчальному році наші школярі та студенти навчатимуться онлайн, - сказав він в ефірі національного телемарафону.

У міській раді зазначили, що близько 120 харківських шкіл пошкоджено внаслідок обстрілу російською армією.

Терехов розповів також, що окупанти перейшли до інтервальних обстрілів Харкова. За його словами, така тактика спрямована на збільшення кількості жертв серед мирного населення, зокрема працівників ДСНС, які оперативно виїжджають на місце події та потрапляють під повторні обстріли.

Незважаючи на обстріли, Харків продовжує готуватися до старту опалювального сезону. У місті відкрито 228 супермаркетів та 35 ринків, близько 250 аптек та закладів побутового обслуговування, а також деякі кафе, ресторани, кав'ярні, міні-пекарні.

У червні в міністерстві освіти та науки України повідомили, що новий навчальний рік має розпочатися офлайн на територіях, де не тривають активні бойові дії.

На початку липня голова Харківської області Олег Синєгубов заявив, що навчальний рік у регіоні розпочнеться 1 вересня. Дистанційно навчатимуться у школах, розташованих ближче  40 кілометрів від лінії боїв. 165 шкіл у Харківській області перебувають на тимчасово окупованих територіях.