Завантажити ще

Олена Зеленська потрапила на обкладинку TIME та розповіла про заборону виходити в онлайн

Олена Зеленська потрапила на обкладинку TIME та розповіла про заборону виходити в онлайн
Фото: twitter.com/TIME

Олена Зеленська вперше з'явилася на обкладинці журналу TIME. Першу леді сфотографував український фотограф Олександр Чекменєв. Зеленська розповіла, що вони з чоловіком, як і раніше, живуть окремо. У її сім'ї мало шансів повернутися до нормального життя, доки триває війна.

Дружина президента вперше розкрила подробиці про заходи безпеки, вжиті в перші дні війни щодо її та дітей. Сім'я постійно міняла місцезнаходження і не могла користуватися гаджетами.

- Вони не могли взяти з собою свої мобільні пристрої або увійти до своїх облікових записів у соціальних мережах, які могли бути використані для їхнього відстеження. Вони залишилися в Україні, але були змушені пересуватися, щоб уникнути загроз безпеці, - йдеться у статті.

Також з міркувань безпеки Олені Зеленській та дітям не дозволили спілкуватися з президентом з відеозв'язку. Декілька тижнів вони розмовляли лише захищеними телефонними лініями, про що потрібно було домовлятися заздалегідь. Дев'ятирічний Кирило робив уроки та малював, а 17-річна Саша стежила за новинами та допомагала готувати.

Перша леді розповіла, що в перший день вторгнення Росії в Україну чула над президентською резиденцією під Києвом російський винищувач, що низько пролетів. Охорона сказала сім'ї, що їм потрібно спуститися до підвалу. Евакуаційну валізу до нападу Зеленська так і не зібрала, тож довелося це робити поспіхом.

Фотографію для обкладинки TIME зробили у кабінеті першої леді в Офісі президента наприкінці червня. Володимир Зеленський з'явився на обкладинці TIME 28 квітня - вже вдруге за свою кар'єру президента.

 

 

Новини по темі: журнал Time Олена Зеленська